Kategorie:

Założenie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z typami anatomicznymi oraz nowatorski model serca człowieka

Wiem, że w internecie istnieje coraz więcej biznesów internetowych jednak interesuje mnie dość specyficzna branża jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, natomiast jest dość istotna nisza na bieżącym rynku. Wiem, że takie model np. model serca polecany jest przez studentów medycyny lub w szkołach. Jakby to wszystko przeliczyć jest to dość wielka grupa odbiorców. Tak się zastanawiam czy i jaką spółkę do tego zaangażować. Poszukałem w internecie i jest ich bardzo dużo, ale skupiłem się na ich sprawieniu sklepów internetowych oraz potrzebuję stwierdzić że jedna bardzo mi się upodobała. Na samym początku przygotowali projekt sklepu, który posiadał przykładowe fotografie jak np.

Nie był to design w którym się coś ruszało, ale forma i zamysł był właściwie fajny. Zmieniłem niewiele barwę, żeby nie była aż tak skojarzona z dziedziną medyczną z zielonej na fiolet i wydaje mi się, że prezentuje się ładnie. Rzuca się bardziej w oko. symulator konia, czy model płuc jakby nie ma rywali, ale niestety mój sklep na pierwszej stronie nie pojawiała się w wyszukiwarce co było dostatecznie istotnym kłopotem. Zwróciłem się do spółki, aby frazy takie jak:

  • model stawu
  • model szczęki człowieka
  • model głowy
  • stoły rehabilitacyjne

pojawiały się na głównej stronie w wyszukiwarce Google. Pokazało się, że nie jest to praktyczne i wymaga nie dość, ze kluczowych nakładów finansowych to również i pracy ze perspektywy firmy. Zaoferowano mi dwa wyjścia. Albo płacę za klikniecie w model stawu i wtedy pojawiam się od razu na głównej stronie jak informacja Google lub mogą mój sklep komputerowy reklamować na frazy np. model głowy. Tak szczerze nie wiedziałem na co się zdecydować co było dla mnie dość problematyczne. Po przeanalizowaniu kosztów bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie komputerowym nie mamy 2 słów kluczowych jest ich kilkanaście i płacenie za klikniecie to jakieś 20 tys złotych miesięcznie co jest słabo opłacalne. Dlatego zdecydował wybrać pozycjonowanie sklepu komputerowego. Firma uprzedziła mnie, że będzie toż trwało a efekty na niektóre słowa kluczowe ja np.:

  • model mięśni nogi
  • model nerki

były widoczne zaraz po około 1,5 miesiąca. Nie są więc może słowa kluczowe aż tak ciężkie, jednak konkurencja istnieje i bez reklamy pewnie przenigdy nie byłby na pierwszej stronie w Googlach.

Tak sobie pomyślałam, że warto jest również ulokować w produkty reklamowe i fajne firmowe opakowania z moim logo, w których będę wysyłał towar. Jakby nie mówiąc jest więc informacja marki i super jak na nowe zakupy dostajemy jakiś upust. Motywuje to możliwego mężczyznę do wrócenia i zarobienia zakupów. Które efekty sprzedażowe ponieważ to ponoć najpopularniejsza pracę. Napiszę naprawdę mój sklep robi również cały okres się rozwija jest to coraz lepiej. Widzę, że najważniejszy ruch jest na słowa kluczowe szczególnie znane także to również najczęściej jest finansowane. Nie chodzi tu o pozycję strony w Googlach po prostu materiały potrzebne wszystkim są nabywane zacznie częściej. Jestem zadowolony z realizacji, wyboru korporacji i rezultatów sprzedażowych. Jednak ciągle może być atrakcyjniej. Teraz rozważam przejście na Fb przecież jest zatem nieco niszowy towar i nie wiem jakie będą wnioski z tego gatunku kampanii. Spróbuję i| na 100% to też o ograniczeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki aktualnie bardzo potrzebne jak rękawiczki jednorazowe itp. Natomiast w internecie jest| ich niezwykle wiele i nie wiem czy uda mi się je sprzedać z dochodem. Maseczki, które zalały Biedronki również są dość tanie. Co sądzicie czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za wielka, a dodatkowo mężczyzn będzie dość mało aby potrafić to sensownie sprzedać. Mam nadzieje, że wykorzystał problem i przypadł on wam do smaku. Biznes komputerowy nie jest łatwy w zarządzaniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale badam i widzę że zapotrzebowanie robi się dość spory. Może warto też pomyśleć o utrzymaniu pracownika i poszerzenie asortymentu. No więc stwierdzimy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie słowo kluczowe model mięśni nogi.