Kategorie:

Aranżacje wnętrz

Planuję remont mieszkania, balustrady szklane Warszawa i zastanawiam się czy warto jest zatrudnić architekta wnętrz. Chciałam zrobić remont kuchni i salonu bynajmniej nie mam konceptu jak do tego podejść. Poszłam do sklepu, aby pooglądać aranżacje wnętrz tego typu pomieszczeń i tam właśnie polecili mi bardzo interesującą i znaną projektantkę wnętrz. Po przyjechaniu do mieszkania zatelefonowałam do niej i umówiłam się na pierwszą wizytę. Projektantka zjawiła się u mnie drugiego dnia i zobaczyła moje balustrady szklane Warszawa– powiedziała mam kilka świetnych koncepcji. Na samym początku jednak zapytała mnie o moje ulubione barwy, wzory, żeby mogła jak najlepiej sprostać moim oczekiwaniom. Wszystko bardzo fajnie się zapowiadało, jednak byłam ciekawa ceną zanim powiem tak. Okazało się, że cena liczona jest od metra i wyszła naprawdę bardzo przyzwoita, za projekty i w odremontowaniu mojego mieszkania i balustrady szklane Warszawa. Co miała mi do zaoferowania? A otóż wiele nawet nie miałam pojęcia, iż nie tylko przygotuje dla mnie kilka projektów, ale również ma kontrakty ze marketami i sprzedaje mi płytki i tynki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach – ja sama takich upustów na pewno nie otrzymam. Zgodziłam się na jej pomoc. Po 2 dniach na mojego e-maila przyszły propozycję na ładne balustrady szklane Warszawa mojego domu. Ja lubię styl modernistyczny i minimalistyczny i takie właśnie projekty otrzymałam.

Barwy oczywiście były różne balustrady szklane Warszawa, jednak był także mój ulubiony czerń i biel, który od razu na jednym projekcie przypadł mi do smaku. Faktycznie byłam pod dużym wrażeniem, balustrady szklane Warszawa tylko najlepsze dopiero przede mną. Okazało się, że jak zawsze drobne poprawki musiały zostać naniesione, ale to naprawdę tylko korekty. Nie podobał mi się np. umieszczanie lamp i ich kształt jakoś to tak barowo dla mnie prezentowało się i mało elegancko, no ale cóż nie może nam się wszystko podobać. Najlepsze, że elementy wykorzystane na wizualizacji balustrady szklane Warszawa pomieszczenia były prawdziwe tzn można je było po prostu zdobyć w supermarkecie i moje mieszkanie będzie wyglądało tak samo jak na zaprezentowanym rysunku. Istniałoby to dla mnie prawdziwe| zaskoczenie i już widziała wszystko dziś będzie wyglądało. Po akceptacji projektu czekały mnie zakupy. Poszliśmy z projektantką do supermarketu, w którym znajdowały się wszelkie potrzebne do remontu materiały. Może ktoś zapyta dlaczego tracę czas jak widziałam już to na planie. Lecz to nie jest tak do końca. Balustrady szklane Warszawa nie pokazują np. połysku paneli a efekt końcowy może być troszkę inny, dlatego sama powinnam zobaczyć najpierw materiał na żywo i ocenić. Zmiany jakie wykonałam to np. podłoga, balustrady szklane Warszawa która w planie była typowa, a w supermarkecie można wybrać 3 rodzaje kolorów – błyszczący, matowy lub półmat.

Jak dla mnie najładniejszy okazał się półmat na balustrady szklane Warszawa i taki właśnie wybrałam. Reszta elementów została bez zmian. Powiększyłam tylko element ozdobny w salonie o jeden pasek bo bardzo mi się podobał, a na projekcie nie było widać, ze on aż tak ładnie wygląda. Po zakupach w markecie należało zetknąć się z ekipa, która zrobi remont i balustrady szklane Warszawa. Oczywiście wszystkie czynności miały być nadzorowane przez projektantkę wnętrz. Tak oczywiście miało być a jak to w naszym kraju bywa:). Firma remontowa nie była z tych które współdziałają z innymi chętnie. Szef nie miał dużo wizji na remont mojego mieszkania i często mówił „ że co istnieje na kartce nie zawsze można przygotować”.

Oczywiście, ze można tylko niestety wymagało to od szefa więcej pracy i czasu co nie do końca już mu się podobało. Na fajne balustrady szklane Warszawa była np. tzw falka stworzona z paneli, firma remontowa oznajmiła, że tak się nie da, jednak po kilku dniach uświadamiania panu że się da przygotował ją, jednak efekt odbiegał znacząco od koncepcji i rozpoczęły się kłopoty. Szef mówił, ze się nie da, projektantka i ja że się da i wyszło jak wyszło. A po kilku rozmowach zdecydowałam się zatrudnić ekipę remontową polecaną przez naszą Panią projektant. Było to chyba najlepsze posunięcie. Z tamtą ekipą pożegnałam się, jednak nie należało to do najmilszych przeżyć – balustrady szklane Warszawa szef domagał się zapłaty całości itd. Nowa firma choć cenowo troszkę droższą jakieś 10% to wykonała wszystko szybko i bez kłopotów.

Nie było słowa nie da się, nie można. Projektantka współpracowała z nimi idealnie. Faktycznie byłam po ogromnym wrażeniem i co najistotniejsze remont i balustrady szklane Warszawa skończył się tydzień przed czasem. Byłam naprawdę zachwycona. Teraz moje mieszkanie prezentowało się bardzo nowocześnie, a niektóre pomysły i elementy użyte w nim sprawdzają się doskonale. Sama na pewno nie natrafiłabym na tak ciekawe pomysły na balustrady szklane Warszawa. Moi koledzy przychodząc do mnie też są zadowoleni i biorą telefony na moja projektantkę wnętrz bo wykonała kawał dobrej roboty. Czy warto jest korzystać z pomocy architektów wnętrz i piękne balustrady szklane Warszawa– odpowiedź to oczywiście. My nie mamy takiego doświadczenia ani pomysłów, jeśli chodzi o wizje na nasze apartament. Dobór barw, odcieni i elementów ozdobny jest rzeczywiście świetny. Ale musimy pamiętać żeby wybrać osobę wartą zaufania i najodpowiedniej z polecenia. Musimy również wyselekcjonować ekipę remontową, która będzie mogłaby współpracować, bo moja pierwsza to nic nie umiała, nawet płytki przyciąć w kwadrat. Szczególnie ważna jest również cena, żeby była ona określona na wstępie podejmowanych prac przez ekipę, widzą projekt na balustrady szklane Warszawa i mają się go sprzyjać. Abyśmy później nie musieli dopłacać bo pan nie wiedział. Wybór produktów jak płytki, panele itp. winien być również dokonywany w firmowych marketach, które dają nam ochronę na zakupiony towar. Efekt końcowy mojego remontu jest niesamowici a wszystkiemu polecam czerpanie z profesjonalnej pomocy. Wielu spośród nasz wyda się to typowe po co projektant kiedy można samemu wyselekcjonować w hipermarkecie oraz nie płacić innym. Na pewno tuta jest sporo racji, jednak za dobry pomysł i wykonanie się płaci. Nigdy nie będziemy mieli takiego doświadczenia kiedy ktoś kto pracuje balustrady szklane Warszawa i wykończaniu domów całe życie.